Milí kolegové,

připravili jsme pro Vás tento e-learningový kurz, jehož ambicí je pomoci Vám nezapomenout znalosti, které jste nabyli na našich společných školeních.

Kurz je rovněž otevřen také těm z Vás, kteří jste nebyli na žádném z prezenčních školení v rámci našeho projektu Podpora rozvoje klíčových kompetencí řídících a budoucích řídících pracovníků, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

Projektem chceme pomoci základním uměleckým školám (ZUŠ) při řízení škol v období tvorby kurikulárních dokumentů a rozvoji odborných kompetencí v oblasti řídících pracovníků škol a vybraných pedagogů.

Tato e-learningová forma je dle našeho názoru vhodným doplňkem k prezenčně uskutečňovaným aktivitám, které již máte za a také z velké části ještě před sebou.

Pokusili jsme se o maximálně přívětivou uživatelskou podobu, kterou Vám tedy předkládáme. Přidáváme také poděkování firmě TROJKAM, s.r.o., která celý systém připravila a dodala na klíč.

Přejeme Vám všem hodně zdaru!

 
Za realizační tým projektu:
Mgr. Jiří Taufer, Ph.D.
Mgr. Pavla Kovalová
Mgr. Hynek Böhm
RSS
Aktuality a novinky:
21. srpna 2010
Zahraniční stáž ve Finsku

V září 2010 jede 18tičlenná skupina učitelů do Finska, aby zde šířila dobré jméno českého uměleckého školství na přednáškách v uměleckých školách v Helsinkách, Espoo, Järvenpää a na tamním ministerstvu školství.

21. srpna 2010
Nový školní rok

Školní rok 2010-11 zahájíme jak spuštěním tohoto kurzu, tak zahájením školení pro ředitele a též zahájením benchlearningových akcí pro učitele podle profesního zaměření.